Volejbal:

Volejbalový oddíl Orel Pozořice má v současné době dvě družstva, která se prezentují ve svazových soutěžích - muži a ženy. Dále má družstvo žákyň, které v současné době pouze trénuje, ale soutěž zatím nehraje. Dále u nás funguje MINIvolejbal - přípravka pro děti od 1. do 4.třídy a od počátku školního roku 2017/2018 se pokoušíme rozběhnout pravidelné tréninky nejmladších žáků. 

Muži

KP I.třídy 2016/2017

 

25.března se dohrávaly poslední zápasy Krajského přeboru 1.třídy mužů. V této soutěži nyní naši muži ve spojení s volejbalovým týmem mužů z Holubic figurují. 

Soupiska družstva:   Beneš David, Beneš Jan, Boháček Zdeněk, Brabec Jaroslav, Časar Josef, Hégr Milan, Horák Ondřej, Kaluža Dominik, Klímen Dalibor, Kratěna Martin, Němec Petr, Sobotka Jan, Štěpánek Ivo, Zouhar Leoš.
 

Závěrečná tabulka:                        zápasy vyhrané       prohrané        sety        body

1.TJ Lokomotiva - Ingstav Brno            27                        9               94:42        83

2.VK Pegas Znojmo                             25                       11              86:45        76

3.VK Žabovřesky                                 26                       10              89:53        75

4.SKP Kometa Brno                             23                       13              79:61        65

5.TJ Sokol Brno - jih                            17                       19              67:70        52

6.Volejbal Vyškov                                17                       19              66:73        50

7.Orel Pozořice - TJ Holubice                16                       20              60:78        46

8.VK Tišnov                                        12                       24              53:84        36

9.TJ Sokol Šlapanice B                         10                       26              46:84        32

10.TJ Sokol Letovice                            7                         29              41:91        25

    

V sezóně 2015/2016 hráli Krajský přebor II.třídy - skupina A

Soupiska družstva:   Beneš David, Beneš Jan, Boháček Zdeněk, Brabec Jaroslav, Časar Josef, Hégr Milan, Horák Ondřej, Kaluža Dominik, Klímen Dalibor, Kratěna Martin, Michlovský Zbyněk, Němec Petr, Sobotka Jan, Štěpánek Ivo, Zouhar Leoš.
 
Konečné pořadí družstev:
 
1.SSK Břeclav
2.VK Moravská Slávia Brno
3.TJ Útěchov
4.Orel Pozořice
5.TJ Sokol Hodonín
6.TJ Jiskra Hrušovany u Brna
7.TJ Sokol Kobylí
 

KP II.třídy MUŽI - 2014/2015

Sestava mužstva: Beneš David a Jan, Boháček Zdeněk, Brabec Jaroslav, Hégr Milan, Horák Ondřej, Kaluža Dominik, Kratěna Martin, Michlovský Zbyněk, Němec Petr, Sobotka Jan, Šrotíř Pavel, Zouhar Leoš, Časar Josef, Štěpánek Ivo.
 
Výsledné pořadí: 
 
1. SKP Kometa Brno
2. VS Drásov
3. TJ Útěchov
4. VK Moravská Slávia Brno
5. Orel jednota Pozořice
6. TJ Sokol Bučovice
7. SK Rájec - Jestřebí.

 

KP II.třídy MUŽI - 2013/2014

 

Soupiska družstva:   Beneš David, Beneš Jan, Boháček Zdeněk, Hégr Milan, Horák Ondřej, Kaluža Dominik, Klímen Dalibor, Kratěna Martin, Němec Petr, Sobotka Jan, Šrotíř Pavel, Zouhar Leoš.

Organizační pracovník: Beneš David  

Závěrečné pořadí: 

1.Orel Pozořice

2.TJ Útěchov

3.VS Drásov

4.TJ Tatran Hrušky

5.TJ Sokol Bučovice

6.SK Rájec – Jestřebí

 

 

Tabulka KP 2012/2013 zápasy vyhrané prohrané sety body
1.TJ Útěchov         23 5 75:31 67
2.Orel Pozořice         19 9 69:36 61
3.VS Drásov     16 12 58:48 47
4.TJ Sokol Olešnice 15 13 55:51 46
5.TJ Tatran Hrušky 15 13 52:57 40
6.TJ Holubice B 10 18 46:61 32
7.SK Rájec-Jestřebí 8 20 36:68 24
8.TJ ČKD Blanko 6 22 31:70 19



 

Tabulka OP 2011/2012 zápasy sety body
1.Orel Pozořice 12:2 40:13 26
2.VK Luleč 10:4 33:23    24
3.TJ Sokol Orlovice 9:5 31:19 23
4.TJ Sokol Drnovice 9:5 32:20 23
5.Volejbal Vyškov 8:6 30:23 22
6.TJ Sokol Slavkov u Brna 5:9 22:31 19
7.TJ Sokol Dědice B 2:12 13:38 16
8.TJ Sokol Vítovice B 1:13 6:40 15

 

Tabulka OP 2010/2011

zápasy sety body
1.Pozořice 11:2 33:11 24
2.Drnovice 10:4 33:18 24
3.Orlovice 9:5 32:20 23
4.Holubice B 7:7 26:25 21
5.Luleč 6:8 24:28 20
6.Slavkov u Brna 6:8 23:29 20
7.Dědice B 4:10 16:34 18
8.Vítovice B 2:11 12:34 15

                

Tabulka OP 2009/2010 zápasy sety body
1. Luleč 11 : 3 36 : 17 25
2. Pozořice 10 : 4 36 : 16 24
3. Orlovice 10 : 4 34 : 20 24
4. Drnovice 9 : 5 31: 20 23
5. Holubice 7 : 7 29 : 28 21
6. Slavkov 7 : 7 25 : 26 21
7. Dědice 1 : 13 11 : 41 15
8. Vítovice 1 : 13 9 : 41 15

 

ŽENY hrají už mnoho sezón Okresní přebor Vyškov, kde se stále drží v první polovině tabulky.

 

Okresní přebor Vyškov - Ženy - 2016/2017

Soupiska družstva: Daňková Alena, Fialová Marta, Filipová Hana, Grabovská Soňa, Klímková Zuzana, Kratěnová Petra, Nečasová Petra, Šupová Veronika, Tomancová Blanka, Matušková Martina.
 
Závěrečná tabulka:
 
                                            zápasy vyhrané    prohrané        sety        body
1.Orel Pozořice                                    12             2              40:12        37
2.TJ Sokol Bučovice A                           12            2               37:9         35
3.TJ Sokol Bučovice B                            7             7              25:22        23
4.TJ Sokol Vítovice A                             7             7               25:25        22
5. TJ Sokol Orlovice                               8             6               27:25        21
6.TJ Sokol Šlapanice C                           7             7               25:28        20
7.TJ Sokol Vítovice B                             2            12               15:39        8
8.TJ Sokol Marefy                                 1            13                7:41         2                                          
 

Okresní přebor Vyškov - Ženy - 2015/2016

 

Soupiska družstva: Daňková Alena, Fialová Marta, Filipová Hana, Grabovská Soňa, Ječmínková Lenka, Klímková Zuzana, Kratěnová Petra, Nečasová Petra, Šupová Veronika, Tomancová Blanka.

Konečné pořadí:
 
1. TJ Sokol Bučovice A
2. TJ Sokol Orlovice
3. Orel Pozořice
4. TJ Sokol Vítovice A
5. TJ Sokol Bučovice B
6. Sokol Marefy
7. TJ Sokol Vítovice B
 

Okresní přebor Vyškov - Ženy - 2014/2015

 

Soupiska družstva: Daňková Alena, Filipová Hana, Grabovská Soňa, Hylmarová Jana, Klímková Zuzana, Kratěnová Petra, Nečasová Petra, Šupová Veronika, Tomancová Blanka.

Závěrečné pořadí:

1.TJ Sokol Bučovice A

2.Orel Pozořice

3.TJ Sokol Orlovice

4.TJ Sokol Bučovice B

5.TJ Sokol Vítovice A

6.Volejbal Vyškov D

7.TJ Sokol Křenovice C

8.TJ Sokol Vítovice B

9. TJ Sokol Marefy 

 

Okresní přebor Vyškov ženy 2013/2014

 

Soupiska družstva:   Benešová Helena, Daňková Alena, Fialová Marta, Filipová Hana, Hylmarová Jana, Klímková Zuzana, Kratěnová Petra, Malíková Veronika, Nečasová Petra, Růžičková Iva, Šupová Veronika, Tomancová Blanka.

Organizační pracovník: Petra Kratěnová

1.Orel Pozořice

2.Gymnázium Šlapanice

3.TJ Sokol Vítovice A

4.TJ Sokol Bučovice

5.VK Křenovice

6.TJ Sokol Orlovice

7.TJ Sokol Marefy

8.TJ Sokol Vítovice B

 

OP ženy 2012/2013 zápasy sety body
1.Orel Pozořice 13:1 41:10 38
2.Gymnázium Šlapanice 10:4 36:16 32
3.TJ Sokol Vítovice A 10:4 34:19 29
4.TJ Sokol Bučovice B 8:6 29:24 24
5.TJ Sokol Orlovice 8:6 29:23 23
6.KOS Křenovice 4:10 18:34 13
7.TJ Sokol Marefy 2:12 12:39 6
8.TJ Sokol Vítovice B 1:13 7:41 3

 

OP ženy 2011/2012 zápasy sety body
1.Gymnázium Šlapanice 14:2 45:12 30
2.Vítovice A 11:5 38:17 27
3.Orel Pozořice 11:5 39:23 27
4.Bučovice B             10:6 36:18 26
5.Orlovice         9:7 30:27 25
6.Křenovice C         9:7 31:30 25
7.Marefy 4:12 14:42 20
8.Bučovice C     2:14 14:45 18
9.Vítovice B     2:14 11:44 18

 

Tabulka ženy 2010/2011

zápasy sety body
1.Vítovice A 12:2 36:9 26
2.Pozořice 11:3 33:14 25
3.Orlovice

10:4

32:12

24

4.Šlapanice B 9:5 30:18 23
5.Bučovice B 8:6 26:19 22
6.Bučovice C 3:11 12:37 17
7.Marefy 2:12 13:36 16
8.Vítovice B 1:13 4:41 15

 

Tabulka ženy 2009/2010 zápasy sety body
1.Šlapanice A 12:2  40:9 26
2.Bučovice      12:2 37:14 26
3.Pozořice 10:4 32:20 24
4.Orlovice 8:6 28:20 22
5.Vítovice 7:7 26:27 21
6.Luleč 5:9 20:32 19
7.Šlapanice B      2:12 16:32 16
8.Marefy 0:14 1:42 14

 

     

 

  

Juniorky hrály v minulých letech Okresní přebor Vyškov takto:

Soupiska družstva:  Daňková Alena, Doleželová Monika, Filipová Hana, Grycová Jana, Kalužová Iveta, Malíková Veronika, Šupová Veronika, Vlachová Petra.

Trenér a organizační pracovník: David Beneš

OP 2011/2012 zápasy  sety body
1.Gymnázium Šlapanice 8:2 25:11 18
2.Křenovice 7:3 22:11 17
3.Vyškov B 6:4 20:18 16
4.Sokol Šlapanice B 5:5 17:21 15
5.Orel Pozořice 2:8 16:25 12
6.Bučovice 2:8 11:25 12
OP 2010/2011 zápasy sety body
1.Pozořice 7:0 21:3 14
2.Bučovice A 5:2 17:7 12
3.Bučovice B 4:3 12:10 11
4.Šlapanice 1:5 6:15 7
5.Slavkov u Brna 0:7 0:21 7

                                        

 OP 2009/2010

zápasy

sety

body

1.Pozořice

 9 : 1

29 : 8

19

2. Bučovice A 8 : 2 26 : 11 18
3. Křenovice 7 : 3 25 : 10 17
4. Bučovice B 3 : 7 11 : 22 13
5. Slavkov 2 : 8 7 : 28 12
6. Vítovice 1 : 9 2 : 3 11

  


 

Žákyně hrály naposledy sezónu 2009/2010:  

Soupiska družstva: Buchtová Monika, Doleželová Monika, Grycová Jana, Kalužová Iveta, Malíková Veronika, Stejskalová Alice, Vlachová Petra.

Trenér a organizační pracovník: Petra Kratěnová

OP 2009/2010 zápasy sety body
1. Bučovice  6 : 0 18 : 3 12
2. Šlapanice 4 : 2 15 : 6 10
3. Pozořice 2 : 4 6 : 12 8
4.Letonice 0 : 6 0 : 18 6

 V současné době není o volejbal dostatečný zájem, což je velká škoda a v mládežnických kategoriích bohužel nemáme žádné zastoupení.